Facebook  +370 688 81160    info@sandex.lt     Darbų kainos skaičiuoklė
 
   
Apie mus

UAB“Sandex“ yra nedidelė  kompanija, kurios kolektyvas statybų sektoriuje dirba nuo 2001 metų. Ilgametė patirtis statybų darbuose  ir statybinių medžiagų pardavime leido gerai išanalizuoti šiuolaikinėje rinkoje siūlomų statybinių medžiagų kokybę, todėl vertindami patikimumą, savo klientams siūlome tik patikimiausias statybines medžiagas .

Mes nedideli, todėl nė vienas klientas neliks be dėmesio, bus kokybiškai aptarnautas, pasiūlytas racionaliausias sprendimas bei konkurencinga kaina.
Mūsų didžiausia vertybė - patenkintas klientas, todėl mes darbus atliekame atsakingai, ne tik parduodame, bet ir suteikiame išsamias konsultacijas bei konstrukcinius -statybinius mazgus Jums rūpimais klausimais bei galime atlikti Jums reikalingus statybos darbus.
Pas mus akcijų nebūna! Pažadame niekada nekvailinti žmonių braukydami senas kainas ar pardavinėdami pasenusius produktus už savikainą. Tai mums nereikalinga ir mes visada tikėsime tuo, kad kiekvienas patenkintas klientas yra geresnė reklama už bet kokią akciją. 
Specializuojamės ir statybos darbų srityje. UAB“Sandex“ darbuotojai bei partneriai , turi ilgametę patirtį  ir yra kvalifikuoti savo srities specialistai.Puikiai suprantame, kad tinkamai statybos darbai bus padaryti tik tada, kai visi statybos  procesai bus padaryti teisingai ir su tinkama kvalifikuotų žmonių priežiūra.
Mes daug nekalbame, o tiesiog dirbame ir gauname iš klientų  geras rekomendacijas- o tai ir yra geriausias mūsų įvertinimas, darome viską, kad klientas gautų visą reikiamą pagalbą ir taip taupytų savo brangų laiką.
Mes prisiimam visišką atsakomybę už mūsų atliekamus darbus ir suteikiame visas garantijas mūsų darbams ir medžiagoms.